Kajakiem po zdrowie - Krutynia

Kajakiem po zdrowie

2023-05-30 0 przez admin

Kajkiem po zdrowie Krutynia, krutyńKajakiem po zdrowie

Kajakiem po zdrowie to nasz projekt, który zaczniemy realizować już wkrótce.  Zaprosimy Was na zorganizowane jedno dniowe wyjazdy na Mazury. Kajakiem udacie się wraz z nami w podróż przepiękną rzeką Kutynią. Wśród dzikiej przyrody, mijając przepływające łabędzie oraz podziwiając różne gatunki ptaków. Zdrowie to także aktywny wypoczynek. Obcowanie z dziką naturą pozwoli odetchnąć Wam i zrelaksować się od stresu dnia codziennego.

Jak zapewne wiecie to stres jest największym zabójcą naszego organizmu. To właśnie stres przyczynia się do wielu groźnych chorób w tym nowotworowych.

Kajakiem - KrutyniąKrutyń i okolice.

Przygotowaliśmy dla Was kilka wariantów tras. Tak aby każdy mógł kajakiem powiosłować według swoich sił i potrzeb. W okolicy Krutyni znajduje się pięknie położone jezioro Mokre, które może skusić poniektórych z Was aby właśnie tam zwodować kajak i popłynąć na otwartą wodę. Wszystko jest do ustalenia. Planujemy wyjazdy w grupach około 16-18 osób. Zakładając, że wszyscy z Was będą zwolennikami zdrowego trybu życia to zapewne nawiążecie ciekawe rozmowy, a może i znajomości, które przetrwają dłuższy czas. Zaproponujemy Wam także dwa ciekawe miejsca na posiłek. Jednym z nich jest restauracja w ośrodku wypoczynkowym „Kurka Wodna” i druga możliwość to grill w „Port Rosocha„. Tam zakończymy spływ Krutynią z miejscowości Krutyni o ile nie zechcecie udać się w dłuższą trasę.

Zapraszamy serdecznie na nasze forum aby porozmawiać, zapoznać się oraz skutecznie zorganizować ten pierwszy wyjazd – Kliknij tu

Przy okazji możemy odwiedzić Mikołajki i/lub Mrągowo.

Wyjazdy na spływy Kajakowe będą organizowane póki co z Warszawy. 

Poniżej znajduje się panorama 360 stopni. Możecie ją obracać i przybliżać na komputerze za pomocą myszki lub palcami w telefonach i tabletach.

Najpopularniejsze etapy spływów kajakowych jednodniowych:

  • Zgon – Rosocha – 19 km
  • Krutyń – Rosocha – 7 km,
  • Krutyń – Ukta – 14 km,
  • Krutyń – Nowy Most – 21 km,
  • Rosocha – Ukta – 7 km
  • Rosocha – Nowy Most – 14 km,
  • Rosocha – Iznota – 21km,

Jeżeli podoba Ci się nasza strona możesz przekazać nam darowiznę poniżej. Dziękujemy.

Darowizna na cele statutowe fundacji

Darowizna dla Fundacji
/
Zaakceptuj regulamin

Regulamin zakupów elektronicznych