Multi sklep eko

Multi sklep z naturalnymi produktami

2023-06-03 0 przez admin

Multi sklep ekoMulti sklep z naturalnymi produktami

Multi sklep to nasz pomysł na zgromadzenie wielu sprzedawców naturalnych produktów spożywczych, ubrań z naturalnych tkanin, nasion, sadzonek, itp.

Pozwoli nam to skupić w jednym miejscu wyszukane przez naszą Fundację firmy produkujące i importujące naturalne produkty. Jednocześnie umożliwi to rozwinąć się mniejszym naturalnym producentom i otworzyć przed sobą nowe rynki sprzedaży. Zebranie wielu sklepów w jednym miejscu niesie za sobą wiele korzyści dla kupujących jak i sprzedawców. Zapewne także zasili naszą fundację w finanse, które spożytkujemy na nasze statutowe projekty.

Korzyści dla kupujących i sprzedających

Multi sklep zapewne będzie korzystny dla kupujących z tego względu, że skupi w jednym miejscu wielu sprzedawców oferujących swoje towary i usługi. Oczywiście wszystko z kategorii naturalnych produktów zarówno spożywczych jak i użytkowych, a być może także usług. Ważne jest to, że fundacja nie działając komercyjnie może wyselekcjonować sprzedawców pod kątem ich oferty.

Sprzedający – często małe lokalne firmy otrzymają w ten sposób możliwość zaistnienia na szerszym rynku oraz promocji swoich towarów i usług.
Naszym zadaniem co z resztą zawiera się w statucie fundacji będzie promowanie takich niszowych producentów oraz usługodawców. Mamy nadzieję, że w ofercie znajdą się także różnego rodzaju oferty warsztatów z których będą mogli skorzystać nasi odbiorcy.

Łatwiejsza promocja sprzedawców z multi sklepem

Warto zacząć czym jest platforma tego przedsięwzięcia. Otóż jest to oprogramowanie, które pozwoli nam zbudować system sklepów ze wspólnym frontem. Czyli na stronie głównej sklepu będą pojawiały się oferty z wszystkich sklepów stworzonych w naszym systemie pod domeną- zdrowytarg.pl . Poszczególni sprzedawcy będą właścicielami swoich sklepów utworzonych utworzonych we wcześniej wspomnianym systemie. Ich sklepy będą mogły działać pod ich własnymi domenami lub subdomeną domeny zdrowytarg.pl . Taka subdomena będzie mogła wyglądać na przykład  tak – www.ziarenka.zdrowytarg.pl .

Każdy ze sprzedawców promujących swój sklep przekieruje również ruch na na innych sprzedawców. Naszym statutowym zadaniem jest również promocja firm z produktami naturalnymi. Co za tym idzie będziemy zdrowytarg.pl czyli de facto wszystkie sklepy sprzedających. Promocja ta będzie realizowana przez reklamy w google AdWords, Facebook, a także w mediach internetowych, a być może także w prasie. Wszystko zależy od funduszy fundacji.
Samo powstanie zdrowego targu zależy także od funduszy. Koszt roczny licencji  oprogramowania tego przedsięwzięcia wraz z obsługą techniczną wynosi około 12000zł.
W związku z tym czekając na rejestrację przez Sąd KRS poprosiliśmy firmę HMF24.pl o stworzenie zbiórki na koszty instalacji systemu multi sklepu. Prosimy o zrzutkę na ten cel. Będziemy wdzięczni za pomoc, którą zarazem okażecie sami sobie.

Jeżeli podoba Ci się nasza strona możesz przekazać nam darowiznę poniżej. Dziękujemy.

Darowizna na cele statutowe fundacji

Darowizna dla Fundacji
/
Zaakceptuj regulamin

Regulamin zakupów elektronicznych