wigry klsztor suwalszczyzna podlasie

Wigry – Suwalszczyzna

2023-09-19 0 przez admin

wigry klsztor suwalszczyzna podlasieWigry – Suwalszczyzna

Wigry to zarazem nazwa jeziora jak i miejscowości w której znajduje się Pokamedulski Klasztor. Jezioro Wigry oferuje wiele atrakcji zarówno dla wielbicieli sportów wodnych, turystyki pieszej i rowerowej, a także turystyki poznawczej.

My skorzystaliśmy ze spływu kajakiem. Około 2 godzin płynęliśmy po kręcącej wśród sitowia, łąk i pól Czarnej Hańczy. Niestety czas nas nieco ograniczał. Jak widzicie udało nam się jednak zrobić dla Was zdjęcia i film z tego malowniczego miejsca jakim jest Jezioro Wigierskie i jego okolice. Całość przepięknej przyrody i natury scala Wigierski Park Narodowy. Zarówno spacery jak i przejażdżki rowerowe dostarczą zapewne wiele emocji. Można i warto jednak polecić przejażdżką Wigierską Kolejką Wąskotorową wśród dzikiej przyrody.

Wigry podlasie suwalszczyznaZaprosimy Was w to piękne miejsce

W związku z naszym statutem fundacji będziemy promowali ciekawe i piękne pod każdym względem miejsca w Polsce. W związku z tym, że rejestracja naszej fundacji Zdrowie Natura i Ja przedłużyła się do końca lata musimy te plany przełożyć. Natomiast w przyszłym roku ruszymy jak tylko zrobi się ciepło.

Wracając jednak do tej pięknej krainy to polecamy odwiedzenie jej z całego serca. Z nami albo samodzielnie. Ludzie zamieszkujący Suwalszczyznę są bardzo mili. Co tu wiele mówić… Żaneta z Rady Fundacji pochodzi właśnie z tych okolic 🙂

Teraz zapraszamy Was do oglądania galerii zdjęć, panoramy sferycznej 360 z lotu ptaka, a także filmu z nad Wigier.
Jeżeli chcecie nas wspomóc to zapraszajcie znajomych na naszą stronę, profil na FB, Youtube i inne media społecznościowe.

Jeżeli podoba Ci się nasza strona możesz przekazać nam darowiznę poniżej. Dziękujemy.

Darowizna na cele statutowe fundacji

Darowizna dla Fundacji
/
Zaakceptuj regulamin

Regulamin zakupów elektronicznych

Panorama 360  z drona – obracaj i przybliżaj