Fundacja -rejestrujemy się

Fundacja – jesteśmy w trakcie rejestracji.

2023-05-10 0 przez admin

Fundacja -rejestrujemy sięFundacja – jesteśmy w trakcie rejestracji.

Fundacja rodzi się powoli. To co chcemy robić i jak pomagać wiemy już od dawna. Tego jak sformalizować nasze działania uczymy się na bieżąco.
Przebrnęliśmy już przez masę papierów a także odwiedziliśmy Notariusza.
Wczoraj do późna w nocy kończyliśmy pisanie ostatnich dokumentów.

Mamy nadzieję, że wszystko zostało dopięte i że Sąd nie będzie nas wzywał do uzupełnienia braków formalnych czy też poprawek.

Swój czas dzielimy obecnie na opiekę lekarską dla Żanki, jej magisterkę i pracę.
Oczywiście staramy się jak najszybciej wysiać własny ogródek i pikujemy sadzonki pomidorów.

 

Fundacja Zdrowie Natura i Ja czyli zdrowie z każdej strony.

Wiemy z własnego doświadczenia, że zdrowie nie jest jedną wymierną rzeczą daną nam na zawsze. Czasami zdrowienie jest dane człowiekowi nawet już na samym początku jego istnienia.

Zdrowie to w dużej mierze zależy od naszych postaw, nawyków, dbałości i sumienności. Ale to także nie gwarantuje 150 lat życia. Tak naprawdę chyba o zdrowiu nikt nie wie zbyt wiele. Oczywiście zaawansowana medycyna wie więcej niż na przykład 50 lat temu. Nie oznacza to jednak, że wie wiele. Sam brak możliwości poznania ludzkiego mózgu może świadczyć o praktycznie kompletnej niewiedzy, a także o tym, że posiadana wiedza o zdrowiu człowieka jest cząstką tego co jest jeszcze do odkrycia.

Zapewne nie damy Wam recepty na 100% zdrowia ale być może podpowiemy Wam wspólnie ze specjalistami różnych dziedzin medycyny akademickiej i naturalnej jak zachować w dobrej kondycji dar, który mamy.

Kiedy słyszę, że ktoś z moich bliskich znajomych opuścił zbyt wcześnie ziemski padół to zaczynam przypominać sobie jak żył. Co robił, jakie miał używki, jak dbał o siebie i swoje zdrowie. I niestety dochodzę do wniosku, że to wszystko się nie klei.

Wiele nauczyły nas wydarzenia ostatniego roku

U Żanki – współfundatorki naszej fundacji wykryto nowotwór wątroby, który okazał się złośliwym nowotworem wątrobowo komórkowym. Czasami wydaje mi się, że takie wiadomości mogą szybciej zabić niż sama choroba. Nie będę się tu rozpisywał co i jak. Możecie o tym przeczytać o tym w serwisie, który prowadzi zbiórkę – Kliknij tu.
Możecie także wspomóc Żanetę np. udostępniając tą zbiórkę. Zszedłem troszkę z tematu ale już wracam na właściwe tory. Zapewne myślicie, że powstaje kolejna fundacja chcąca naprawiać świat z pełnym przekonaniem, że potrafi uzdrowić każdego, a wręcz gwarantującym to za odpowiednią darowiznę.
Prawdą jest to, że fundację prowadzą swoją działalność właśnie za powierzone jej w różny sposób dobra materialne ale także pomoc w postaci wiedzy, pracy własnej itp.

Natomiast to co napisałem powyżej powinno rozwiać Wasze wątpliwości, że jednak nie będziemy uzdrawiać i czynić cudów. Przepraszamy niestety nie potrafimy 🙂

Pamiętajcie o jednej ważnej kwestii. Czy Wasze życie z założenia sił wyższych ma być krótsze czy dłuższe to warto je przeżyć z jak największym pożytkiem dla siebie ale także dla innych.

Więcej o ty co mamy zamiar robić napiszemy wkrótce.