Biorezonans diagnostyka

Biorezonans – skuteczna diagnostyka ?

2023-05-16 0 przez admin

Biorezonans diagnostykaBiorezonans – skuteczna diagnostyka ?

Biorezonans zapewne nie zastąpi póki co diagnostyki stricte medycznej. Jednakże zapewne wspomoże wiele osób z odpowiednim podejściem do tego typu urządzeń. Artykuł ten dotyczy urządzenia diagnozującego. Biorezonansem to także nazwa urządzeń mających leczyć za pomocą impulsów elektrycznych o określonej częstotliwości. biorezonans, który mamy okazję testować jest jednym z tańszych urządzeń.

 

Wspólnie z medykami.

To dość istotne aby w teście tego typu urządzeń brali udział również lekarze. Dlaczego? Przemysł medyczny i farmaceutyczny z założenia neguje wszelką „inność” niż zasłyszaną na studiach medycznych. Stąd też niechęć chociażby do badań naukowych nad alternatywnymi metodami diagnostyki i leczenia.

Dlatego tak istotnym jest współdziałanie z lekarzami, którzy mają odwagę się wyłamać i poszukiwać alternatyw chociażby po to aby uzupełnić konwencjonalną medycynę. Niestety wielu z nich lekceważy, a nawet pomiata nieznanymi im metodami diagnostyki i terapii. Tak czy inaczej nam udało się znaleźć medyka, który wspomaga lecznictwo konwencjonalne medycyną niekonwencjonalną.

Pierwsze spostrzeżenia dotyczące testowanego urządzenia diagnozującego.

Będąc niedługo po diagnostyce zleconej przez lekarza natrafiła mi się okazja posiadania przez jakiś czas biorezonansu diagnozującego. Jednego z prostszych modeli. W związku tym miałem możliwość porównania badań laboratoryjny i diagnozy lekarza rodzinnego. Do tego urządzenia nie podchodziłem ani sceptycznie ani bardzo optymistycznie. Potraktowałem to bardziej jako nowe doświadczenie. Po wykonaniu badania – testu biorezonansem byłem dość zdziwiony jego wynikiem. CDN…

Jeżeli podoba Ci się nasza strona możesz przekazać nam darowiznę poniżej. Dziękujemy.

Darowizna na cele statutowe fundacji

Darowizna dla Fundacji
/
Zaakceptuj regulamin

Regulamin zakupów elektronicznych