sklep internetowy i strona www

Sklep internetowy i strona www dla Ciebie

sklep internetowy i strona wwwSklep internetowy i strona www dla Ciebie

Sklep internetowy, hosting i domena, a także strona internetowa dla Twojej firmy. To wszystko w cenie 250 zł wraz z domeną i hostingiem na okres jednego roku. W tym zakresie podłączymy Ci również możliwość płatności elektronicznych – Przelewy24.pl. W kolejnych latach Twoje koszty będą wynosiły jedynie – koszt hostingu i przedłużenia Twojej domeny, czyli około 120 zł za rok.

Zgodnie ze statutem naszej Fundacji będziemy tworzyli sklepy i strony dla firm komercyjne dla stron i organizacji non profit prowadzących działalność gospodarczą.

sklep

Sklep internetowy z wycieczkami

To nasz pierwszy projekt, który wykonaliśmy jako Fundacja. Firma PolskaTours.pl zaczęła już zarabiać na założonym przez nas sklepie. Polecamy skorzystanie z ich usług – PolskaTours.pl Nasz statut obejmuje nie tylko tworzenie sklepów i stron ale także ich promocję. Dlatego podpisaliśmy Umowę Partnerską z Przelewy24.pl dzięki której to firmie będziecie przyjmowali płatności elektroniczne w Waszym sklepie. Natomiast natomiast firma Przelewy24.pl  wypłaci nam prowizję od Waszych transakcji. W każdym razie Wy na tym nie stracicie, a my dzięki temu będziemy Was promować i rozwijać  działalność naszej fundacji.

sklep fundacja Sklep naszej fundacji

Oczywiście nasz sklep funkcjonuje na tym samym oprogramowaniu, które oferujemy dla Was.

Korzystamy także z tego samego hostingu, rejestratora domen, a także przyjmujemy płatności przez polecanego Wam operatora płatności elektronicznych – Przelewy24.pl . Wygląd sklepu można dowolnie zmieniać w ramach bezpłatnych ale także i komercyjnych „skórek”. Z naszego doświadczenia wiemy, że najważniejszy jest asortyment i towar który oferują sklepy. Jeżeli zechcecie prowadzić dodatkowo bloga / stronę internetową to będziecie mieli taką możliwość. Zapraszamy do kontaktu z nami i rozpoczęcia swojej działalności.