Warzywa pomidory ogórki pomidor ogórek owoce

Warzywa z własnego ogródka

2023-09-06 0 przez admin

Warzywa pomidory ogórki pomidor ogórek owoceWarzywa z własnego ogródka

Warzywa z własnego ogródka zaproponowaliśmy Wam kilka miesięcy temu zachęcaliśmy Was do hodowania własnych warzyw. Ciekawe czy ktoś z Was spróbował i doczekał się własnych pozbawionych chemii pomidorów, ogórków czy innych warzyw. A może własne owoce zawitały do Waszego menu?

Miło będzie jeżeli się tym pochwalicie. Pomidory, które zasialiśmy pod koniec zimy w domu zostały zasadzone pod namiotem. Natomiast ogórki i fasolkę zasialiśmy wprost do gruntu. na szczęście sadzonki pomidorów przyjęły się dobrze i zaowocowały pięknymi i zdrowymi owocami.

Warzywa pomidory ogórki pomidor ogórek owoceTak samo było z innymi warzywami i owocami. Kupiliśmy sadzonkę winogron, która to wydała kilka owoców w pierwszym roku. Zobaczymy jak obrodzi za rok.

Namawiamy Was serdecznie do domowych upraw. W zimie możecie hodować kiełki różnych warzyw i zbóż. dodawać je do kanapek lub dań śniadaniowych czy obiadowych. Satysfakcja murowana 🙂 My nadal rejestrujemy fundację. Niestety do dokumentów rejestracyjnych wkradło się kilka błędów. Mamy nadzieję, że teraz pójdzie już wszystko gładko.

W między czasie jednak nie próżnowaliśmy. Oczywiście opiekowaliśmy się naszym „gospodarstwem” warzywnym. Myśleliśmy co możemy Wam zaoferować na rok. Szukaliśmy też miejsc w Polsce gdzie moglibyśmy prowadzić warsztaty i organizować aktywny wypoczynek wśród pięknej natury. Myśleliśmy też jak można byłoby zorganizować w okolicach miast ekologiczne ogródki dla osób, które nie mają własnego skrawka ziemi. Okazuje się, że jest to realne. Kwestia tylko Waszego zainteresowania tym tematem. Zapraszamy do kontaktu z nami fundacja@zdrowienaturaija.pl Ten rok niestety minął. Jednak nasza fundacja czeka jedynie na rejestrację i wtedy zaczniemy aktywnie działać.

 

Jeżeli podoba Ci się nasza strona możesz przekazać nam darowiznę poniżej. Dziękujemy.

Darowizna na cele statutowe fundacji

Darowizna dla Fundacji
/
Zaakceptuj regulamin

Regulamin zakupów elektronicznych